Home

Dotazy

Framag

Faccin

Rosenberger

Rasi

Kontakty


www.framag.com

Framag Industrieanlagenbau GmbH
Neukirchner Strasse 9
A- 4873 FRANKENBURG
AUSTRIA

Firma byla založena r.1979, má čtyři divize - Hutní technika - vývoj a výroba strojů a zařízení pro hutě a těžké strojírenství
Dělící technika - vývoj a výroba kotoučových pil pro těžké provozy
Vibrační technika - vývoj a výroba základních rámů přesných obráběcích strojů z betonu
Konstrukční a projektová činnost, statické, dynamické a tepelné výpočty -engineering

Hutní technika
Na bázi technologie tepelného dělení byla vyvinuta celá řada pálicích strojů používaných ve všech oblastech výroby a zpracování železa a oceli. Tyto stroje jsou nasazovány v hutních licích linkách, při dělení polotovarů a přesném tvarovém pálení v kovárnách, při dělení šrotu, skarfování bram před válcováním plechu apod. Robustní konstrukce výložníků a portálů včetně autogenní techniky jsou chlazeny vodou.

Dělící technika
Kotoučové pily FRAMAG s kotouči průměru 500 - 1600 mm jsou používány k dělení plných profilů 40 - 550 mm, řezání vzorků pro zkoušky, dělení a vyvrtávání kolejnic a dělení svazků rour a profilů. K zamezení vibrací při řezání jsou základy těchto strojů a upínacího zařízení vyrobeny z Hydropolu - plastického betonu, pilové kotouče během dělení mazány a tlumeny proti rozkmitání. Díky spolupráci s předními světovými výrobci pilových kotoučů je dosaženo vynikajících výsledků v oblasti kvality řezu a kapacity zařízení.